• zon 2

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bentinho, Sandolin DamasoTeamspeler
    Bouman, OswinTeamspeler
    Bresser, RenéTeamspeler
    Bresser, StefanTeamspeler
    Friesser, GerolfTeamspeler
    Geers, RonaldTeamspeler
    Groot, MartijnTeamspeler
    Knaapen, MitchellTeamspeler
    Kooy, Dennis van derTeamspeler
    Leeuwen, Quinten vanTeamspeler
    Mol, HendrikTeamspeler
    Neukerk, RaymondTeamspeler
    Rietveld, StevenTeamspeler
    Slaa, MarkTeamspeler
    Smakman, HenkTeamspeler
    Smits, GeoffreyTeamspeler
    Speetjens, RobertTeamspeler
    Staarthof, VincentTeamspeler
    Sterk, JustinTeamspeler
    Verbeek, DominiqueTeamspeler
    Vlieg, Cor deTeamspeler
    Wijk, Rick vanTeamspeler
    Zanten, Mark vanTeamspeler
    Zwaan, TwanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mol, HendrikOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 11:30ASW 2 - Bernardus 4Sportpark ASW
    10 okt. 14:30ASC 11 - ASW 2Sportpark Overveer
    17 okt. 11:30ASW 2 - Floreant 2Sportpark ASW
  • Poulestanden ASW 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphen 3110010373
    2Nicolaas Boys 411007073
    3ASC 1111006153
    4ESTO 711006153
    5RVC '33 411004223
    6Alphense Boys 500000000
    7Bernardus 4100124-20
    8Alphense Boys 4100116-50
    9Altior 6100116-50
    10Floreant 21001310-70
    11zon 2100107-70

    Poulestanden ASW 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groeneweg 43300193169
    2Nieuwerkerk 103111131124
    3zon 231021013-33
    4Alphense Boys 63012621-151
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.Nicolaas Boys 4 - zon 27 - 0
    19 sep.Groeneweg 4 - zon 26 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.