• Programma zaal

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    ASW 7WIA 2029 sep.21:00
    ASW 9RVC '33 129 sep.22:00
    ASW 4WIA 84 okt.19:00
    ASW 10WIA 264 okt.20:00
    ASW 6Lugdunum 54 okt.21:00
    GZV Watergras 1ASW 14 okt.21:00
    WIA 2ASW 24 okt.21:00
    ASW 11GZV Watergras 84 okt.22:00
    WIA 20ASW 86 okt.20:00
    ASW 7GZV Watergras 46 okt.21:00
    ASW 9Rijneveen, rsv 16 okt.22:00
    F.C. Noort/Dubbele Schaar 1ASW 38 okt.21:30
    ASW 8RVC '33 111 okt.19:00
    ASW 2OACN-Boys 211 okt.20:00
    IJsselvogels 1ASW 411 okt.20:15
    ASW 1FC Westland 111 okt.21:00
    Lugdunum 4ASW 611 okt.22:00
    ASW 5RKDEO 213 okt.21:00
    ASW 3WIA 1013 okt.22:00
    GZV Watergras 8ASW 1015 okt.19:00
  • Programma veld

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Gouda JO8-2ASW JO8-12 okt.08:30
    Floreant JO12-1ASW JO12-12 okt.08:30
    ASW JO9-1RVC '33 JO9-12 okt.09:30
    ASW JO10-1RVC '33 JO10-22 okt.09:30
    ASW JO11-2Moerkapelle JO11-22 okt.09:30
    BSC '68 JO11-3ASW JO11-12 okt.10:00
    Koudekerk JO13-1ASW JO13-12 okt.10:15
    ASW MO15-1Jodan Boys, de MO15-22 okt.11:00
    ASW JO13-2ESTO JO13-22 okt.11:00
    Cabauw JO18-1ASW JO18-22 okt.12:15
    ASW JO16-1Moerkapelle JO16-12 okt.12:45
    ASW JO18-1Spijkenisse JO18-12 okt.12:45
    ASW JO15-1Groeneweg JO15-12 okt.12:45
    SPV '81 1ASW 12 okt.14:30
    FC Oudewater 4ASW 22 okt.14:30
    ASW 2Bernardus 43 okt.11:30
    ASW VR1Nicolaas Boys VR13 okt.11:30
    ASW JO18-2VEP JO18-15 okt.19:15
    Be Fair JO11-3ASW JO11-29 okt.08:30
    FC Zoetermeer JO11-3ASW JO11-19 okt.08:30
    DSO JO13-4ASW JO13-19 okt.08:30
    ASW JO8-1ONA JO8-1JM9 okt.09:30
    ASW JO9-1ESTO JO9-29 okt.09:30
    ARC JO10-5ASW JO10-19 okt.09:45
    Moordrecht JO15-1ASW JO15-19 okt.10:00
    ARC MO15-2ASW MO15-19 okt.10:15
    ASW JO18-2Stolwijk JO18-19 okt.11:00
    ASW JO12-1Rohda '76 JO12-39 okt.11:00
    ASW 2DSO 59 okt.12:00
    Groeneweg JO13-3ASW JO13-29 okt.12:00
    Nieuwerkerk JO18-2ASW JO18-19 okt.13:30
    ASW 1Stolwijk 19 okt.14:30
    TOGB JO16-5ASW JO16-19 okt.15:00
    ESTO VR1ASW VR110 okt.12:00
    ASC 11ASW 210 okt.14:30
    ASW JO13-1BSC '68 JO13-216 okt.09:30
    ASW MO15-1Stolwijk MO15-216 okt.11:00
    ASW JO13-2CVV Zwervers JO13-416 okt.11:00
    ASW JO18-1Neptunus-Schiebroek JO18-116 okt.12:45
    ASW JO16-1Nieuwerkerk JO16-516 okt.12:45
    Alphense Boys JO18-2ASW JO18-216 okt.12:45
    Gouda 3ASW 216 okt.14:15
    ASW JO15-1Stolwijk JO15-116 okt.14:30
    WDS 1ASW 116 okt.14:30
    ASW 2Floreant 217 okt.11:30
    ASW MO15-1Olympia MO15-123 okt.11:00
    Moordrecht 1ASW 123 okt.14:30
    ASC VR1ASW VR124 okt.12:15