Home
Vereniging
Contacten
Contributie & Lidmaatschap
Sponsoring
Voetbal.nl & wijdstrijdzaken app.
Voetbal.nl & wijdstrijdzaken app.
Voetbal.nl app.
Registreren en inloggen in de voetbal.nl app.
wedstrijden info
Totaal programma zaal
Totaal programma veld
afgelastingen
laatste uitslagen
Wedstrijdverslagen
upload
algemene informatie
info voor kader
jeugdtoernooien
techniektraining
proeftrainen
Proeftrainen!
Vacatures
Jeugd teams
JO19-1
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
MO17-1
MO13-1
Senioren teams
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Recreanten
VR zondag 1
Zondag 2
Zaal teams
Zaalteam 1
Zaalteam 2
Zaalteam 3
Zaalteam 4
Zaalteam 5
Zaalteam 6
Zaalteam 7
Zaalteam 8
Zaalteam 9
Zaalteam 10
Zaalteam 11
Zaalteam 12
ministars
Toernooien
Nieuws
Foto album
Home
Vereniging
Contacten
Contributie & Lidmaatschap
Sponsoring
Voetbal.nl & wijdstrijdzaken app.
+
Voetbal.nl & wijdstrijdzaken app.
Voetbal.nl app.
Registreren en inloggen in de voetbal.nl app.
wedstrijden info
+
Totaal programma zaal
Totaal programma veld
afgelastingen
laatste uitslagen
Wedstrijdverslagen
+
upload
+
upload
algemene informatie
+
algemene informatie
info voor kader
jeugdtoernooien
techniektraining
proeftrainen
+
Proeftrainen!
Vacatures
Jeugd teams
+
JO19-1
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
MO17-1
MO13-1
Senioren teams
+
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Recreanten
VR zondag 1
Zondag 2
Zaal teams
+
Zaalteam 1
Zaalteam 2
Zaalteam 3
Zaalteam 4
Zaalteam 5
Zaalteam 6
Zaalteam 7
Zaalteam 8
Zaalteam 9
Zaalteam 10
Zaalteam 11
Zaalteam 12
ministars
Toernooien
Nieuws
Foto album
Programma zaal
Programma
Thuisteam
Uitteam
Datum
Aanvangstijd
Details
Woubrugge 1
ASW 8
20 mrt.
19:00
Bergambacht 1
ASW 2
20 mrt.
19:00
ASW 9
Alphia 5
20 mrt.
21:00
ASW 11
Woubrugge 3
20 mrt.
22:00
RVC '33 2
ASW 12
22 mrt.
21:00
ASW 8
GZV Watergras 8
25 mrt.
19:00
GZV Watergras 12
ASW 9
25 mrt.
19:00
ASW 6
GLZ Delfshaven, rvv 2
25 mrt.
20:00
ASW 1
FC Westland 2
25 mrt.
21:00
Sevenstars 2
ASW 7
25 mrt.
21:00
ASW 5
NOCKralingen 4
25 mrt.
22:00
Woubrugge 3
ASW 10
27 mrt.
19:00
ASW 12
Woubrugge 2
27 mrt.
21:00
Groenoord ZVV 3
ASW 11
27 mrt.
21:00
ASW 2
Stanga 3
3 apr.
20:00
ASW 7
ASW 8
8 apr.
19:00
GZV Watergras 10
ASW 12
8 apr.
19:00
ASW 3
ESTO 2
8 apr.
20:00
ASW 10
Groenoord ZVV 3
8 apr.
21:00
ASW 11
DONK 1
10 apr.
20:00
Programma veld
Programma
Thuisteam
Uitteam
Datum
Aanvangstijd
Details
ASW 35+1
HBS 35+1
22 mrt.
20:00
FC Zoetermeer 35+4
ASW 35+1
22 mrt.
20:30
ASW 35+1
Gouda 35+1
22 mrt.
21:00
DSO 35+1
ASW 35+1
22 mrt.
22:00
Be Fair MO13-1
ASW MO13-1
23 mrt.
09:30
ASW JO17-1
Capelle JO17-1
23 mrt.
10:15
ASW 2
ARC 8
23 mrt.
12:00
ASW MO17-1
Socces Boys MO17-1 (9-tal)
23 mrt.
12:30
ASW 1
WDS 1
23 mrt.
14:30
ASW JO19-1
BVCB JO19-2
23 mrt.
14:30
ASW 2
ESTO 5
24 mrt.
11:30
Antibarbari VR4
ASW VR1
24 mrt.
12:30
TOGB JO17-2
ASW JO17-1
25 mrt.
20:15
Bergambacht JO15-2
ASW JO15-1
30 mrt.
10:30
ASW 35+1
FC Zoetermeer 35+4
5 apr.
20:00
HBS 35+1
ASW 35+1
5 apr.
21:00
ASW 35+1
DSO 35+1
5 apr.
21:30
Gouda 35+1
ASW 35+1
5 apr.
22:00
ASW JO15-1
VVOR JO15-2
6 apr.
09:15
ASW JO17-1
Jodan Boys, de JO17-2
6 apr.
10:00
ASW MO13-1
Cabauw MO13-1
6 apr.
11:00
ASW JO13-1
Groeneweg JO13-1
6 apr.
11:00
Linschoten JO13-1
ASW JO13-2
6 apr.
11:00
Moordrecht JO17-1
ASW JO17-2
6 apr.
12:00
Alphen JO15-3
ASW JO15-2
6 apr.
12:15
Sportlust '46 4
ASW 2
6 apr.
13:00
ASW JO19-1
Berkel JO19-1
6 apr.
14:30
Moordrecht 1
ASW 1
6 apr.
14:30
Forum Sport MO17-2
ASW MO17-1
6 apr.
15:00
ASW VR1
ST VVC / DIOS VR1
7 apr.
11:30
ASW 2
VV Haastrecht 3
7 apr.
11:30
Spirit JO13-2
ASW JO13-1
13 apr.
08:45
DCV MO13-1
ASW MO13-1
13 apr.
09:15
ASW JO13-2
Woerden JO13-2
13 apr.
09:30
Gouda JO17-1
ASW JO17-1
13 apr.
10:45
ASW 2
TAVV 4
13 apr.
12:00
ASW MO17-1
Nieuwerkerk MO17-1 (9-tal)
13 apr.
12:30
ASW JO15-2
Bergambacht JO15-3
13 apr.
12:30
Nieuwkoop JO19-1
ASW JO19-1
13 apr.
14:00
ASW 1
Stolwijk 1
13 apr.
14:30
ASW JO17-2
Jodan Boys, de JO17-3
13 apr.
14:30
Moerkapelle JO15-1JM
ASW JO15-1
13 apr.
15:30
ASW VR1
Nicolaas Boys VR1
14 apr.
11:30
ESTO 6
ASW 2
14 apr.
12:30