• ASW VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mrt. 11:30ASW VR1 - RVC '33 VR3Sportpark ASW
    8 mrt. 11:30ASW VR1 - Alphense Boys VR1Sportpark ASW
    15 mrt. 14:00Full Speed VR1 - ASW VR1Sportpark Kerkpolder
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 feb.ASW VR1 - DCV VR11 - 5
  • Poulestanden ASW VR1 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASW VR1220010556
    2Stolwijk VR1210112573
    3Antibarbari VR52002113-120

    Poulestanden ASW VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASW VR11080267145324
    2Altior VR21072185166923
    3RVC '33 VR31072147123523
    4Alphense Boys VR11272349143523
    5Full Speed VR1951337142316
    6Floreant VR21044240192116
    7Steeds Hooger VR21040644271712
    8Moordrecht VR1123181744-2710
    9Antibarbari VR6111010994-853
    10Taurus VR21000103144-1410

    Poulestanden ASW VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASW VR111002023
    2XerxesDZB VR2100102-20

    Poulestanden ASW VR1 (B2680 Vrouwen beker zaterdag 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DCV VR111005143
    2DSVP VR400000000
    3Flakkee VR100000000
    4Graaf W II VAC VR100000000
    5v.v. Hekelingen VR100000000
    6LSVV 70 VR100000000
    7MVV '27 VR100000000
    8Pernis VR100000000
    9RCL VR300000000
    10SVC'08 VR100000000
    11Voorschoten`97 VR100000000
    12VVSB VR100000000
    13Zevenhoven VR100000000
    14Zevenhoven VR200000000
    15Zuidland VR300000000
    16ASW VR1100115-40
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sterk, JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer