• ASW 4 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 12:45ASW 4 - ARC 12Sportpark ASW
    28 sep. 12:30Bergambacht 3 - ASW 4Sportpark Hofkamp
    12 okt. 11:45Floreant 4 - ASW 4Sportpark Floreant
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 sep.Nieuwerkerk 3 - ASW 43 - 6
    7 sep.Nieuwkoop 4 - ASW 45 - 4
  • Poulestanden ASW 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ARC 1200000000
    2ASW 400000000
    3Be Fair 600000000
    4Bergambacht 300000000
    5DSO 1200000000
    6Floreant 400000000
    7Gouda 300000000
    8Gouderak 200000000
    9Jodan Boys, de 800000000
    10Moerkapelle 400000000
    11Olympia 100000000

    Poulestanden ASW 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Linschoten 33300194159
    2Nieuwerkerk 33102810-23
    3ASW 431021116-53
    4Nieuwkoop 43102715-83
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Rooij, Daan deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ASW 4

    VS

    ARC 12

    21 september 201912:45 uur
    Sportpark ASW veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    ASW 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    nan

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    nan

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    nan

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd