• ASW 2 zaterdag speeldag unknown

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Simonis-Schot, HannyOverige stafTeammanager
    Triep, JanTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 14:45XerxesDZB 4 - ASW 2Sportpark Faas Wilkes
    29 sep. 20:00ASW 2 - Blijdorp 5Sportpark ASW
    3 okt. 13:45Rohda '76 3 - ASW 2Sportpark Broekvelden
    10 okt. 12:00ASW 2 - Capelle 8Sportpark ASW
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 sep.ASW 2 - Be Fair 55 - 3
  • Poulestanden ASW 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kethel Spaland, vv 511008353
    2Wippolder 211004223
    3Schoonhoven 411003213
    4XerxesDZB 411002113
    5Ommoord, sv 310102201
    6Steeds Hooger 410102201
    7ASW 200000000
    8Blijdorp 500000000
    9FC Oudewater 4100123-10
    10Capelle 8100112-10
    11Zwaluwen 4100124-20
    12Rohda '76 3100138-50

    Poulestanden ASW 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spirit 632018536
    2ASW 232019816
    3Be Fair 531029903
    4Sportlust '46 6310259-43
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ahrouch, OuailTeamspeler
    Barentsen, MarthijnTeamspeler
    Barentsen, YannickTeamspeler
    Beek, Wesley vanTeamspeler
    Bruin, Menno deTeamspeler
    Buwalda, JasperTeamspeler
    Ezalioui, AnassTeamspeler
    Gonlag, XanderTeamspeler
    Leeuwen, Addie vanTeamspeler
    Leeuwen, Patrick vanTeamspeler
    Nobel, ArnoldTeamspeler
    Ousrouti, AmineTeamspeler
    Pas, Rick teTeamspeler
    Poot, MichelTeamspeler
    Swijnenburg, RickTeamspeler
    Tijsterman, TimTeamspeler
    Verkerk, NickyTeamspeler
    Vermeer, W.Teamspeler
    Wamelink, MikeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    XerxesDZB 4

    VS

    ASW 2

    26 september 202014:45 uur
    Sportpark Faas Wilkes veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ASW 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd