• ASW 2 ZA maandag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lalouti, AbdelazizTechnische stafTrainer/coach
    Zariouh, MohamedOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 okt. 20:00ASW 2 - Berkel 1Dreef (Waddinxveen)
    26 okt. 20:00ASW 2 - GLZ Delfshaven, rvv 1Dreef (Waddinxveen)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 sep.ASW 2 - Tutor 14 - 6
    21 sep.Stompwijk'92 1 - ASW 25 - 1
  • Poulestanden ASW 2 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKDEO 111005323
    2ASW 2100135-20

    Poulestanden ASW 2 (1211 Mannen Zaal)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tutor 1330014689
    2Berkel 14301161429
    3OACN-Boys 22200153126
    4GLZ Delfshaven, rvv 13201171526
    5GZV Watergras 24202151416
    6FC Westland 242022125-46
    7ASW 241121317-44
    8Stompwijk'92 121016603
    9ZVV Den Haag 33102181803
    10z.v.v Olympia GO 131022022-23
    11WIA 240131324-111
    12Stanga 1200248-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Eeden, Tristan vanTeamspeler
    Essakka, BrahimTeamspeler
    Esseka, IlyasTeamspeler
    Warmerdam, TonyTeamspeler
    Yasar, IsmailTeamspeler
    Zariouh, MohamedTeamspeler
    Zeryouh, Houssie ElTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ASW 2

    VS

    Berkel 1

    05 oktober 202020:00 uur
    Dreef (Waddinxveen) Dreef veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ASW 2

    1211 Mannen Zaal

    3,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd