• ASW 13 ZA maandag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 sep. 19:00ASW 13 - RVC '33 3Dreef (Waddinxveen)
    13 sep. 21:00WIA 27 - ASW 13Zevenkampse Ring (Rotterdam)
    16 sep. 19:00ASW 13 - GZV Watergras 9Dreef (Waddinxveen)
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASW 13 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASW 1300000000
    2RVC '33 300000000

    Poulestanden ASW 13 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alexandria'66 300000000
    2ASW 1300000000
    3ASW 1200000000
    4Margriet 600000000
    5Mazzel Stars 600000000
    6NOCKralingen 400000000
    7Ommoord, sv 100000000
    8Overmaas 500000000
    9Rotterdamse Studenten 1200000000
    10RVC '33 200000000
    11Tutor 1100000000
    12GZV Watergras 900000000
    13WIA 2900000000
    14WIA 2700000000
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Overdijk, EboneOverige staf
    Overdijk, KevinOverige stafTeammanager