• ASW 12 ZA maandag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 sep. 20:00VHL 1 - ASW 12De Drie Maenen (Ouderkerk ad IJssel)
    9 sep. 22:00ASW 12 - Tutor 11Dreef (Waddinxveen)
    20 sep. 22:00RVC '33 2 - ASW 12Mammoet (Gouda)
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASW 12 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASW 1200000000
    2VHL 100000000

    Poulestanden ASW 12 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alexandria'66 300000000
    2ASW 1300000000
    3ASW 1200000000
    4Margriet 600000000
    5Mazzel Stars 600000000
    6NOCKralingen 400000000
    7Ommoord, sv 100000000
    8Overmaas 500000000
    9Rotterdamse Studenten 1200000000
    10RVC '33 200000000
    11Tutor 1100000000
    12GZV Watergras 900000000
    13WIA 2900000000
    14WIA 2700000000