• ASW 10 ZA maandag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 sep. 22:00ESTO 3 - ASW 10Sporthoeve (Bodegraven)
    13 sep. 22:00AGE-GGK 11 - ASW 10Zevenkampse Ring (Rotterdam)
    16 sep. 20:00Rotterdamse Studenten 8 - ASW 10Woudestein (Erasmus Universiteit)
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASW 10 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASW 1000000000
    2ESTO 300000000

    Poulestanden ASW 10 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGE-GGK 1100000000
    2ASW 900000000
    3ASW 1000000000
    4IJsselvogels 200000000
    5Margriet 500000000
    6Mazzel Stars 400000000
    7NOCKralingen 100000000
    8Rijneveen, rsv 100000000
    9Rotterdamse Studenten 800000000
    10Tutor 700000000
    11VHL 100000000
    12GZV Watergras 600000000
    13WIA 2200000000
    14WIA 1600000000