• 8 maandag

  • ASW 8

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Pekala, KamilTeamspeler
    Verkleij, AronTeamspeler
    Verkleij, TimTeamspeler
    Verwey, PatrickTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Verwey, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 21:00ASW 8 - VHL 2Dreef (Waddinxveen)
    14 feb. 22:00ASW 8 - RVC '33 1Dreef (Waddinxveen)
  • Poulestanden ASW 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijneveen, rsv 1870138251321
    2Rohda '76 2550061105115
    3ESTO 285033644-815
    4WIA 2084133026413
    5873132433-910
    6GZV Watergras 453021828-109
    7973043422129
    8RVC '33 173043036-69
    9VHL 272142432-87
    10Rijnstreek 15203252506
    11791262244-225
    12Margriet 581163552-174

    Poulestanden ASW 8 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1811007163
    2RVC '33 3100117-60

    Poulestanden ASW 8 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    191100142123
    2Rijneveen, rsv 11100132113
    3OACN-Boys 71100122103
    4ZVV Den Haag 161100122103
    5Stanga 91100111103
    6Margriet 51100100103
    7Alexandria'66 4110011383
    8Groenoord ZVV 111009183
    9Zwaluwen 111009183
    10Brielle, VV 2110010373
    11Stanga 811009273
    12Ommoord, sv 111009363
    13Full Speed 111007163
    14Wateringse Veld Kranenburg 111007253
    15ZVV Den Haag 1811007253
    16Alexandria'66 311009543
    17Brielle, VV 411009543
    18511007343
    19HBS 211007343
    20Blijdorp 211006243
    21TPP/Feyenoord Futsal 1711006243
    22Stanga 711005143
    23ZVV Den Haag 1511007433
    24RKDEO 511005233
    25MSV '71 111006423
    26OACN-Boys 511006423
    27RKDEO 211006423
    28WICO 211006423
    29ESTO 211005323
    30Semper Altius 211005323
    31SJZ 411005323
    32ZVV Den Haag 1711005323
    331011004223
    34Voorschoten`97 111004223
    35611003123
    36Loosduinen 111003123
    37Woubrugge 311006513
    38Nootdorp 211004313
    39Stanga 1111004313
    40WIA 1511004313
    41ZVOB 611003213
    42Lugdunum 511005503
    43TPP/Feyenoord Futsal 1611005503
    44Spartaan'20 111004403
    45Vitesse Delft 411004403
    46GZV Watergras 611004403
    47RVC '33 111003303
    48WIA 2911003303
    49ZVV Den Haag 1911002203
    50dvv Delft 100000000
    51Rotterdamse Studenten 810015500
    52Hazerswoudse Boys 110015500
    53VOC 410014400
    54710014400
    55Tutor 710014400
    56810013300
    57WIA 2810013300
    58VUC 110012200
    59Bax-Zeefdrukkerij 1100156-10
    60Rotterdamse Studenten 12100134-10
    61SEV 2100134-10
    62ZVV Den Haag 25100134-10
    63OACN-Boys 11100123-10
    64Tutor 6100146-20
    65Westlandia 2100146-20
    66WIA 21100146-20
    67ZVOB 7100146-20
    68dvv Delft 4100135-20
    69Rijnstreek 1100135-20
    70Stompwijk'92 5100135-20
    71Wilhelmus 1100135-20
    72Haagse Hout 1100124-20
    73GZV Watergras 4100124-20
    74VELO 2100113-20
    75VNI 1100113-20
    76ZVV Den Haag 24100147-30
    77RKDEO 4100125-30
    78OACN-Boys 9100159-40
    79Rotterdamse Studenten 11100159-40
    80ADIO 2100137-40
    81Multicult 9100137-40
    82TransvaliaZW 1100126-40
    83WIA 19100126-40
    84VNI 2100115-40
    85Exact 1100127-50
    86ZVV Den Haag 14100127-50
    87WICO 1100139-60
    88Wippolder 1100117-60
    89OACN-Boys 61001310-70
    90Wateringse Veld Kranenburg 2100129-70
    91HWD 41001311-80
    92All Green's 2100119-80
    93Rotterdamse Studenten 7100119-80
    94Brielle, VV 31001212-100
    95Wippolder 21001212-100
    96VELO 31001111-100
    97Groenoord ZVV 21001010-100
    98ADIO 11001213-110
    99RVC '33 21001214-120
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.