• Zaterdag 2

  • ASW 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blom, JanOverige stafMateriaalman
    Simonis-Schot, HannyOverige stafTeammanager
    Triep, JanTechnische staf
    Verkerk, NickyTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 12:00ASW 2 - Perkouw 2Sportpark ASW
    15 okt. 12:30Bergambacht 3 - ASW 2Sportpark Hofkamp
    29 okt. 12:00ASW 2 - Ammerstolse S.V. 2Sportpark ASW
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Groeneweg 5 - 27 - 4
    28 sep.2 - BSC '68 53 - 2
    24 sep.2 - Schoonhoven 31 - 2
  • Poulestanden ASW 2 ( 5e klasse 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schoonhoven 322004136
    2Bergambacht 321106334
    3Groeneweg 511007433
    4DONK 3210123-13
    5VV Haastrecht 310103301
    6Be Fair 410101101
    7Dilettant 410101101
    8Ammerstolse S.V. 210100001
    9Perkouw 2201103-31
    10Spirit 6100112-10
    112200259-40

    Poulestanden ASW 2 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 2 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Fair 53300144109
    2232018536
    3BSC '68 53102187113
    4DSO 53003731-240
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Achbari, AimaneTeamspeler
    Ahrouch, OuailTeamspeler
    Beek, Wesley vanTeamspeler
    Bouchekourte, AdilTeamspeler
    Captein, DaveTeamspeler
    Elhafet, BilalTeamspeler
    Garcia, MarcusTeamspeler
    Gibic, DinoTeamspeler
    Gonlag, XanderTeamspeler
    Holy, Justin vanTeamspeler
    Nobel, ArnoldTeamspeler
    Ousrouti, Amine elTeamspeler
    Ousrouti, Yassin elTeamspeler
    Poot, MichelTeamspeler
    Rahim, ShahrogTeamspeler
    Sellami, AmineTeamspeler
    Speelman, DamianTeamspeler
    Vegt, LeoTeamspeler
    Verkerk, NickyTeamspeler
    Vermeer, WesleyTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ASW 2

    VS

    Perkouw 2

    08 oktober 202212:00 uur
    Sportpark ASW veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ASW 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd